Pripravované dražby - nehnuteľné veci
Rodinný dom s pozemkom v obci Radimov, okres Skalica

Sp. zn.: EX 669/2008

Kraj: Trnavský

Cena: 47 700,00 €   (1 437 010,20 Sk)

Späť

19.png

18.png

16.png

Rodinný dom spolu s pozemkom vo výmere 529 m2 je vedený na LV č. 348, kú Radimov. predlzenie tohoto riadku predlzenie tohoto riadku predlzenie tohoto riadku predlzenie tohoto riadku

1. PODZEMNÉ PODLAŽIE

1.PP (1. podzemné podlažie - suterén) predstavuje schodisko, kuchyňu s jedálňou, obývačku, uzavretú terasu, dve menšie chodby, WC, kotolňu, kúpeľňu s práčovňou, letnú kuchyňu, dielňu a dreváreň.

Osadenie v teréne je premenlivé od 0 cm do 250 cm, t.j. v priemernej hĺbke do 150 cm so zvislou izoláciou. Základy sú betónové pásové s vodorovnou izoláciou, obvodové steny sú z pórobetónových kvádrov skladobnej hrúbky do 30 cm, priečky sú murované, vnútorné omietky sú vápenné v zlom technickom stave. Vonkajšie omietky sú brizolitové v zlom technickom stave (viď. fotodokumentácia). Vnútorné keramické obklady, ktoré sú v slabšom technickom stave, sa nachádzajú v kúpeľni s práčovňou, v letnej kuchyni a v kuchynskom kúte s jedálňou ako aj vo WC.

Podlahy obytných miestností v suteréne sú z keramickej dlažby a podlahy ostatných miestností sú prevažne z keramickej dlažby. Schody sú oceľovej konštrukcie s drevenými doskami a je v slabšom technickom stave.

Okná sú drevené zdvojené v zlom technickom stave, dvere sú drevené hladké v zlom technickom stave.

V suteréne sa nachádza svetelná a motorická elektroinštalácia, pričom ku dňu ohodnotenia bol poškodený a nefunkčný elektrický rozvádzač (rozvody sú funkčné len provizórne káblami vonkajšími), elektrický rozvádzač nezapočítavam.

Rozvod ústredného kúrenia prostredníctvom oceľových radiátorov, v kotolni sa nachádza kotol na tuhé palivo Viadrus a zásobníkový ohrievač teplej vody. V suteréne sa nachádzajú aj rozvody studenej a teplej vody a kanalizácie zaústenej do vonkajšej žumpy.

V kúpeľni s práčovňou sa nachádza smaltovaná vaňa, keramické umývadlo a sprcha. V letnej kuchyni sa nachádza jednoduchá kuchynská linka s drezom a v kuchyni s jedálňou sa nachádza kuchynská linka s nerezovým dvojdrezom, plynový šporák a digestor, pričom kuchynské linky a ich vybavenie sú v slabšom technickom stave. Vo WC sa nachádza toaleta s umývadielkom. V obývačke sa nachádza krb s otvoreným ohniskom.

1. NADZEMNÉ PODLAŽIE

1. NP (prízemie) predstavuje schodisko, stredovú chodbu, 4 izby, kúpeľňu s WC, garáž a loggiu.

Obvodové steny domu sú z pórobetónových kvádrov hrúbky do 30 cm, priečky sú pórobetónové, vnútorné omietky sú vápenné hladké v zlom technickom stave, vonkajšie sú brizolitové v zlom technickom stave.

V spoločnej kúpeľni s WC sa nachádzajú nové keramické obklady.

Strop je železobetónový (deka). Schodisko do povalového priestoru je oceľovej konštrukcie s drevenými stupňami a je v slabšom technickom stave.

Podlahy obytných miestností sú plávajúce laminátové v slabšom technickom stave, podlahy ostatných miestností sú prevažne z keramickej dlažby.

Okná sú drevené zdvojené v zlom technickom stave, dvere sú drevené hladké v zlom technickom stave, vráta garážové sú z werzalitových dosák.

Na prízemí sa nachádza svetelná elektroinštalácia, pričom ku dnu ohodnotenia bol poškodený a nefunkčný elektrický rozvádzač (rozvody sú funkčné len provizórne káblami vonkajšími).

Rozvod ústredného kúrenia prostredníctvom oceľových radiátorov. Na prízemí sa nachádzajú rozvody studenej a teplej vody a kanalizácie zaústenej do vonkajšej žumpy.

V zrekonštruovanej kúpeľni (2006) sa nachádza rohová akrylátová vaňa, keramické umývadlo, sprcha a toaleta.

Strecha domu je sedlová oceľovej rúrkovej menej kvalitnej konštrukcie, krytina strechy je z pálenej dvojdrážkovej škridly, oplechovanie strechy je pozinkovaným plechom úplné. Zateplenie prízemia je nad stropom v podlahe povaly a je nedostatočné. Taktiež povalový priestor je vysoko netesný.

Nad garážou je plochá strecha - terasa.