Pripravované dražby - nehnuteľné veci
3-izbový byt na ulici Rožňavskej 847/1, Rimavská Sobota

Sp. zn.: EX 1678/2008

Kraj: Banskobystrický

Cena: 23 000,00 €   (692 898,00 Sk)

Späť

118.jpg

119.jpg

120.jpg

121.jpg

122.jpg

Byt je vedený na LV č. 3562 k.ú. Rimavská Sobota.

Podlahy obytných miestností sú parketové v mierne slabšom technickom stave (sú vyšliapané) a potrebujú rekonštrukciu. Podlahy ostatných miestností sú novšie (2002) keramické dlažby ako aj balkóna.

V byte sa nachádzajú pôvodné vnútorné vápenné omietky, pričom priečka medzi chodbou kuchyňky a kúpeľňou má poškodené omietky thlinami. Novšie (2002) keramické obklady sa nachádzajú v kúpeľni a vo WC (cca na celú výšku miestností). Pôvodné keramické obklady sa nachádzajú v kuchyni.

Okná sú nové plastové s izolačným dvojsklom s hliníkovými žalúziami, pre okná určujem koeficient nadštandardu 1,5 (vrátane plastových okien spoločných priestorov). Zo spálne a izby je orientácia južná a z obývačky východná.

Dvere vnútorné sú pôvodné hladké, balkónové dvere sú nové plastové s izolačným dvojsklom s hliníkovými žalúziami.

V kuchyni sa nachádza jednoduchšia kuchynská linka dĺžky do 250 cm s plastovým drezom a s plynovým šporákom. Vodovodná armatúra je páková.

Bytové jadro kúpeľne s WC je čiastočne panelové ako aj murované pre ktoré oproti RU z umakartového určujem koeficient nadštandardu 1,5. V kúpeľni sa nachádza smaltovaná vaňa, keramické umývadlo, vodovodná armatúra je obyčajná, vo WC sa nachádza novšia toaleta.

Vykurovanie je ústredné zo sídlištnej kotolne v byte sa nachádzajú pôvodné kvalitné liatinové radiátory s termostatickými ventilmi a s pomerovými meračmi. Prívod teplej úžitkovej vody je taktiež z centrálnej sídlištnej kotolne.

V byte sa nachádzajú rozvody studenej a teplej vody, kanalizácie, plynu, svetelné elektrické rozvody, rozvod plynu a slaboprúdové rozvody, pričom elektroinštalácia je z časti novšia a má aj novšiu elektrickú skriňu.