Úspešné dražby - nehnuteľné veci
Podkrovný byt v obci Vasiľov, spoluvlastnícky podiel: 1/1, okres Námestovo

Sp. zn.: EX 1394/2010

Kraj: Žilinský

Cena: 31 867,00 €   (960 025,24 Sk)

Dátum: 09.12.2013

Späť

177.jpg

176.jpg

Popis bytu č. 12-08:

Byt č. 12-08 nachádzajúci sa v podkroví je novým bytom dokončeným v roku 2009 na prízemí je 4 izbový veľký byt nachádzajúci sa v novovybudovanom podkroví (vstavba do povaly) s dispozičným členením na vstupnú chodbu, WC, malú technickú miestnosť, kúpeľňu, izbu, kuchyňu, obývačku, izbu a spálňu. Byt má loggiu a balkón.

Byt č. 12-08 bol kvalitne zrealizovaný a je nadštandardným bytom v novom podkroví.

Popis konštrukčného a vnútorného vybavenia bytu č. 12-08 :

Obvodové steny bytu a priečky sú zo silikátových tvárnic ypor.

Omietky bytu sú dvojvrstvové nové stierky s farebnými maľbami, všetky miestnosti majú sadrokartónové podhľady a v chodbe sú bodové svietidlá na samozhášače, pre povrchové úpravy určujem koeficient nadštandardu 1,5.

Pre murované jadro kúpeľne a samostatného WC oproti RU z umakartového jadra určujem koeficient nadštandardu 1,5.

V kúpeľni, vo WC a v kuchyni sa nachádzajú kvalitné keramické obklady pre ktoré určujem koeficient nadštandardu 2,0.

Podlahy všetkých izbách vrátane kuchyni sú kvalitné plávajúce laminátové. Podlahy ostatných miestností sú z keramickej dlažby, len loggia má PVC. Pre podlahy určujem koeficient nadštandardu 1,5.

Okná sú plastové s izolačným dvojsklom s hliníkovými žalúziami, pre okná vrátane spoluvlastníckeho podielu na pôvodných drevených oknách spoločných priestorov určujem koeficient nadštandardu 1,25.

Dvere vnútorné sú nové dýhované s obložkovými zárubňami, vstupné dvere sú obyčajné, dve balkónové dvojkrídlové plastové presklené dvere, pre dvere určujem koeficient nadštandardu 2,0.

V kuchyni sa nachádza kvalitná kuchynská linka (570 cm) s nerezovým drezom, so šporákom s keramickou platňou s digestorom a so zabudovanou umývačkou riadov a chladničkou, pre kuchyňu určujem koeficient nadštandardu 2,0.

V byte okrem rozvodov kanalizácie a vody sa nachádzajú svetelné elektrické rozvody. Vykurovanie je ústredné, radiátory v byte sú doskové, zdrojom ÚK je elektrický kotol v technickej miestnosti, pre rozvody ÚK vrátane elektrického kotla určujem koeficient nadštandardu 4,0.

Rozvody vody sú studenej a teplej, pričom zdrojom teplej vody je samostatný ohrievač teplej vody v technickej miestnosti, pre ohrev teplej vody určujem koeficient podštandardu 0,5.

Rozvody plynu sa v byte a ani v celom bytovom dome nenachádzali.

V kúpeľni sa nachádza rohová akrylátová vaňa a keramické umývadlo vstavané do betónového vstavca obloženého keramickým obkladom, vo WC sa nachádza toaleta, pre sanitu určujem koeficient podštandardu 0,75.

Nad kuchyňou sa nachádza drevená konštrukcia pre spací priestor. V byte sa nachádza roldor skriňa v chodbe a v izbe.

Balkón a loggia majú nerezové zábradlie. V chodbe sa nachádza zhrňovacie drevené schodisko.

Vzhľadom na balkón, loggiu, drevenú konštrukciu pre spací priestor, zhrňovacie drevené schodisko a dve roldor skrine určujem koeficient nadštandardu ostatných konštrukcií a vybavenia 8,0 s nadobúdacou cenou 11 672 eur.