Úspešné dražby - nehnuteľné veci
5-izbový byt v meste Brezová pod Bradlom

Sp. zn.: EX 19/2009

Kraj: Trenčiansky

Cena: 36 100,00 €   (1 087 548,60 Sk)

Dátum: 30.09.2013

Späť

179.jpg

180.jpg

181.jpg

182.jpg

183.jpg

196.jpg

197.jpg

Byt je vedený na LV č. 4798 k.ú. Brezová pod Bradlom.

Byt č. 50, nachádzajúci sa na prízemí na ulici Horný Rad 541/19, je 5-izbový byt s dispozičným členením na vstupnú chodbu so špajzou, stredovú chodbu s WC, kúpeľňu, kuchyňu, obývačku s balkónom, izbu, pracovňu, spálňu a detskú izbu.

Byt bol vnútorne zrekonštruovaný a zmodernizovaný vrátane deleného murovaného jadra kúpeľne a WC.

Popis konštrukčného a vnútorného vybavenia bytu č. 50:

Omietky bytu sú nové stierky s farebnými maľbami, pre povrchové úpravy znalec určuje koeficient nadštandardu 1,25.

Pôvodné umakartové jadro kúpeľne a WC bolo odstránené a bolo vybudované nové murované WC ako aj nová murovaná kúpeľňa s novými technickými rozvodmi. Pre nové jadrá oproti RU umakartového znalec určuje koeficient nadštandardu 1,5.

V kúpeľni, vo WC a v kuchyni sa nachádzajú nové kvalitné keramické obklady pre ktoré znalec určuje koeficient nadštandardu 1,5.

Podlahy vo všetkých izbách vrátane kuchyne sú nové plávajúce laminátové. Podlahy ostatných miestností sú z novej keramickej dlažby. Pre podlahy znalec určuje koeficient nadštandardu 1,2.

Okná sú nové plastové s izolačným dvojsklom s hliníkovými žalúziami, pre okná vrátane spoluvlastníckeho podielu na plastových oknách spoločných priestorov znalec určuje koeficient nadštandardu 1,25.

Dvere vnútorné sú nové dýhované prevažne posuvné, pre dvere znalec určuje koeficient nadštandardu 1,25.

V kuchyni sa nachádza novšia kuchynská linka (250 cm) s nerezovým drezom, so šporákom s keramickou platňou a s digestorom, pre kuchyňu znalec určuje koeficient nadštandardu 1,25.

V byte okrem rozvodov kanalizácie a vody sa nachádzajú svetelné elektrické a motorické rozvody s novou elektrickou skriňou. Vykurovanie je ústredné zo sídlištnej plynovej kotolne, radiátory v byte sú doskové. Rozvody plynu sa v byte a ani v celom bytovom dome nenachádzali. Na chodbe sa nachádzal slaboprúdový rozvod domáceho telefónu.

V kúpeľni sa nachádza smaltovaná vaňa, sprchový box a keramické umývadlo, vo WC sa nachádza toaleta, pre sanitu znalec určuje koeficient podštandardu 0,75.

Vzhľadom na balkón, novú murovanú stenu obývačky s balkónom (pôvodná drevená bola odstránená) ako aj veľkú pivnicu s betónovými stenami znalec určuje koeficient nadštandardu 3,0 s nadobúdacou cenou 5227 eur .